wtorek, 12 lutego 2013

Kocie sprawy ;)

Koty są magiczne, one jak nic innego przyciągają rzesze fanów :D
Post dedykuję kotom i ich miłośnikom :D
Miłego oglądania :D

Zacznijmy od tego że nie wszystkie koty są wredne , drapią i mają nas w...
Są koty które mają do ludzi ogromne zaufanie, są łaskawe i łatwowierne. Ufają bezgranicznie nawet jak właściciel robi sobie z niego żarty ;)
Kot spiący kamiennym snem nawet przez chwilę nie uchylił oka żeby popatrzeć z politowaniem na moje wariactwa :D

  
Przychodzi się  do nowego domu i od razu pokazauje co o tym wszystkim myśli.


 Pies raczej nie będzie miał nic do gadki na ten temat.Po zadomowieniu wierny towarzysz, zawsze pod ręką.


Koniecznie trzeba w subtelny sposób nawiązać kontakt z sędziwym przedstawicielem swojego gatunku. W tej kwestii jest się prawdziwym dyplomatą. Cierpliwie trzeba obadać poczynania współlokatorki.


 W wolnych chwilach od błogiego lenistwa należy wyżywać się na różnych potworach.Duszenie , podgryzanie i kopanie to jest to co należy zrobić potworowi.Oczywiście bez przesady, niektórzy nie zajmują się ciężką pracą, wolą tacy przespać 3/4 swojego życia.Czasem w recepcji pomylą klucze i wtedy budzimy się z lokatorem w łóżku. Nie jest to coś za czym się przepada, no ale o tym pomyśli się później, w końcu obudzić się z piękną laską u boku nie jest takie głupie, jest taka ciepła i... i... miła ;)


Czasem trzeba przeszukać kąty, tylko nie wiem czemu mnie ktoś podgląda, czemu za mną chodzą i robią mi zdjęcia. Ci paparazzi za dużo sobie pozwalają, no nie ma spokoju.


I co w tym dziwnego ? Nawet tu nie można pobyć sobie w spokoju? Jakie wyłaź?, jakie pieczenie mięsa?, przecież ja mam pierwszeństwo do tego miejsca.


A jak już znuży nas dzień powszedni, przychodzi lenistwo, błogi stan nieważkości :)
No dobra był Sylwester z kolegami i były bąbelki.... o jeden bąbelek za dużo ;)


... Dziękuję za uwagę, pozwólcie że się kimnę.

7 komentarzy:

Ilona Szczęsna pisze...

Nie przepadam za kotami,ale ten Twój jest do zjedzenia:))Przesłałaś dobrą energię na koniec dnia;)Uśmiałam się zdrowo i poznałam Emkę z dużym poczuciem humoru;)
Proszę o więcej takich postów;)
Dobrej nocki Ci zyczę

Lucy pisze...

Marzenko niby zdjęcia już widziałam ale z opisem smakują inaczej ..wymiziaj kociambry ...a i Izulca też wiesz , że lubię zwierzaki ale moje raczej mi by zdjęcia takie zrobiły
:)

Kozio lek pisze...

Pierwsze zdjecie wymiata! Widze, ze nudzilo Ci sie:D Koty sa rewelacyjne! Kocham je bardzo:D Opowiesc tez dobra... Moze powinnas zaczac pisac scenariusze:D

Kozio lek pisze...

A! I z pieskiem wygladaja jak rodzenstwo:D

Efka Raj pisze...

Piekna opowieść na cześć KOTA :) W niedzielę 17 lutego jest jego dzień, Światowy Dzień Kota. Koty to istoty niezwykłe. Nie wiedziałam o tym aż do dnia, gdy pokochałam jednego :)........A potem to już poleciało :)

Emka pisze...

Mój pierwszy kot spał ze mną w łóżeczku jak się urodziłam. Drugi kot chciał mnie zabić - bynajmniej obudził mnie w nocy bawiąc się moją szyją.
Wolałam psy.
Teraz od pierwszej Kici- matki tej szarej, czyli to już 3 koty- uwielbiam je.

Lubię czasem coś dopisać tak żeby pokazać jak widzę różne sprawy :D
Cieszy mnie że mogłam was troszkę rozweselić :D

Gosia pisze...

Fajne masz pociechy :), a pierwsze zdjęcie - bomba :)))